Informacje

zdjecia_znaki_loga_herb_nowyTwoje miejsce w Brzegu!

Apartamenty Planty to nowa inwestycja mieszkaniowa położona u zbiegu ulic Robotniczej i Planty w Brzegu w sąsiedztwie Parku nad Fosą. Jest to propozycja skierowana do osób ceniących sobie komfort oraz doskonałą lokalizację.

W budynku znajdują się mieszkania 2 pokojowe o powierzchni od 51,05 m2 do 64,85 m2. W części parterowej zaplanowano miejsce na lokale usługowo – handlowo – biurowe. Każde mieszkanie posiada balkon. Mieszkania są już gotowe do sprzedaży – stan deweloperski. Z myślą o wygodzie mieszkańców budynek jest wyposażony w komfortową, cichobieżną windę. Przy budynku znajdują się także miejsca parkingowe dla mieszkańców.

Atutem inwestycji poza niewątpliwie atrakcyjną lokalizacją (zaledwie kilka minut od centrum miasta) jest bliskość terenów zielonych i rekreacyjnych – Park nad Fosą, Park Wolności, Stadion Miejski, Kryta Pływalnia. Do budynku zostały doprowadzone media miejskie (ogrzewanie oraz ciepła woda).

Inwestycja była realizowana z uwzględnieniem wszystkich przewidzianych Ustawą Deweloperską zasad ochrony praw Klienta. Oznacza to: Rachunek powierniczy – wszelkie wpłaty Klienta są zdeponowane i zabezpieczone na indywidualnym rachunku prowadzonym przez bank nadzorujący inwestycję. Umowa w formie aktu notarialnego – treść umowy zgodna z wymogami ustawy, umowa skutkuje wpisem roszczenia w księdze wieczystej nieruchomości.

Kompletną informacje na temat inwestycji – przed zawarciem umowy Kupujący otrzymuje Prospekt informacyjny przedsięwzięcia oraz ma wgląd w dokumenty dotyczące inwestycji i dewelopera, w tym sprawozdania finansowe za ostatnie dwa lata.

Lokalizacja

  • Znakomite położenie przy ulicy Robotniczej
  • Bliskość terenów zielonych – w okolicy znajdują się trzy brzeskie parki: Park nad Fosą, Park Wolności oraz Park Centralny
  • Bliskość terenów rekreacyjnych – Stadion Miejski oraz Kryta Pływalnia
  • Dobry dojazd komunikacją miejską, samochodem, jak również wygodny wyjazd w kierunku Wrocławia, Opola i Namysłowa.